top of page

Tchořovice v jižních Čechách

Tchořovice v jižních Čechách jsou malebná vesnice nedaleko překrásného města Blatná. Naše chalupa stojí na návsi za kapličkou. Celý pozemek je oplocen a tudíž je to ideální místo pro rodinnou dovolenou s malými dětmi. Na pozemku se nachází vybavení pro děti (houpačka, pískoviště a trampolína). Celá chalupa je dvoupodlažní. V přízemí najdete velikou světnici s kachlovými kamny (za kterými se dá i ležet) a  plně vybavenou kuchyní. Dále je v přízemí chladná místnost s ledničkami, kde lze skladovat jídlo i pítí a koupelna s WC.

V přízemí se nachází jedna ložnice se čtyřmi lůžky. 

Podkroví chalupy je upraveno jako jedna velká místnost pro spaní. Jsou zde 4 pevná lůžka, 2 další matrace a možnost dalších přistýlek formou nafukovacích matrací.

Oblast jižních Čech je známa pro svou malebnou přírodu plnou lesů a rybníků. V dojezdové vzdálenosti do 1 hodiny od chalupy najdete historická města Písek, Strakonice, České Budějovice, Plzeň a především překrásné zámky Blatná, Hluboká nad Vltavou. Koupání je zajištěno buď na městském koupališti v Blatné (5 km) a příznivcům přírodního koupání doporučíme rybníky nebo lomy v blízkém okolí. 

Veškeré nákupy lze pořídit v 5 km vzdálené Blatné (Lidl, Peny) a mnoho malých drobných krámků na náměstí.

U obce se nachází veliké bývalé vojenské letiště, kde je možné s malými dětmi jezdit na kole nebo kolečkových bruslích. Ve stodole u objektu je k dispozici pingpongový stůl. 

Viz. Fotogalerie

*zdarma wifi

*zdarma parkování u objektu

*pračka

*myčka nádobí

*gril

*zázemí pro děti (trampolína, houpačky, pískoviště)

bottom of page